У луцькому джаз-клубі відбувся перший посткарантинний концерт. ФОТО 

01 Серпня 2020

Фото: Юлія КОЦЮБА

У четвер, 30 липня, о 20:00 (якщо чесно, набагато пізніше) у джаз-клубі «Цитра» відбувся перший посткарантинний концерт. Власник закладу Віктор Грисюк був приємно здивований, оскільки на подію завітали чимало шанувальників творчості Марі Дорощук, яка презентувала нові композиції та радувала друзів вже знайомими хітами.

«Ми перші в Луцьку пішли на карантин. Хоча він триває, але ми дотримуватимемося всіх необхідних правил.

Сьогодні дійсно символічний четвер, тому що Марі останньою виступала до карантину, тому я запропонував їй запалити й після нього. Так ми й погодилися, але я ж думав, що карантин буде лише два тижні. Минулого тижня ми хотіли зробити перший концерт, але в Луцьку тоді був терорист. Доля змусила нас всіх зібратися на концерті саме сьогодні», – розказав Віктор.

На події оголосили унікальну пропозицію: гостям запропонували поласувати веганськими та авторськими бургерами, а також особливим салатом від кухаря з Берліна.

Це був не просто концерт, а справжня сповідь: Марі розповідала історії з дитинства, показувала шрами, співала пісні, які присвятила своїм друзям, обіймала віх присутніх та дарувала кожному з гостей можливість послухати чуттєві треки.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter