The Hardkiss привіз у «Промінь» своїх «Коханців». Фоторепортаж

14 Березня 2019

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

Текст: Наталка МАЗЕПА

Вони з тих небагатьох гуртів, які кілька років тому починали демонструвати новітні тренди в популярній українській музиці. І сьогодні учасники The Hardkiss не зупиняються та продовжують дивувати своїх фанів, експериментуючи зі звуком.

Гурт привіз до Луцька вже третій студійний альбом «Залізна ластівка», який 13 березня презентували у РЦ «Промінь». Свій напрям артисти визначають як «прогресив-поп».


Нова платівка складається з 13 композицій, серед яких уже добре відомі «Журавлі», «Мелодія», «Кораблі», а також «Коханці», «Does It Feel» , «Андромеда».

«Я розумію, що нові пісні важко слухати, в них треба закохуватися, але ми сьогодні спробуємо показати вам їх так, як ми їх бачимо,співаємо і відчуваємо», – поділилася солістка і авторка пісень Юлія Саніна, перед виконанням композиції «Де ти є» з нового альбому.

«Вона про те, що буває так, що люди губляться. І треба знайти своє кохання, повернути його. Ця пісня – крик душі», – додала Юля.

Поміж пісень можна було почути й вірші вокалістки. Така особливість цього альбому додала виступу The Hardkiss ліричності. Хоча на сцені не бракувало й драйву та яскравих перевтілень Юлії Саніної (правда, цього разу без ексцентричних перук).The Hardkiss потішили шанувальників і композиціями з попередніх альбомів, зокрема можна було почути «Make up», «Tony, Talk!», «Shadows of Time».

На «біс» гурт виконав аж 3 пісні і подякував лучанам за теплий прийом і неймовірну атмосферу.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

13

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter