«Слава буває різною, але Слава завжди той самий»: вибуховий концерт «Океана Ельзи» в Луцьку. ФОТО

21 Червня 2019

Текст: Анна ПАНЧЕНКО
Фото: Юлія КОЦЮБА

Серце дрижало в ритм барабанів, у жилах кипіла кров, руки тремтіли від драйву – приблизно так почував себе кожен, хто побував на концерті українського гурту «Океан Ельзи» 21 червня в Луцьку.

«Ми потрапили до Луцька вперше у 1996 році. Ми тоді тільки починали нашу дорогу та не знали, що на нас чекає далі. Нас знало, можливо, десь сотня людей, але ми мали велику мету. Ми хотіли зробити так, щоб нашу музику вважали якісною, щоб українська музика звучала на весь світ. За ці 25 років, думаю, ніхто не скаже, що йому за нас соромно», – пролунало з вуст фронтмена ОЕ Святослава Вакарчука.

На концерті зібрались тисячі прихильників гурту, які насолоджувались атмосферою та драйвом. Спочатку виступили члени команди партії «Голос» , втім під час виступу самого гурту були заборонені будь-які політичні гасла та агітація. «Жодної політики, як ми і обіцяли. Між нами виключно музика», – запевнив Святослав.

Коли ОЕ грали свої відомі хіти, всі співали разом з Вакарчуком. Навіть коли на небі палахкотіла блискавка та падав дощ, фанати продовжували драйвувати разом з гуртом.

Також весь Луцьк зміг почути «свіжачок»: на концерті музиканти презентували свій новий хіт «Човен».

Святослав зістрибував зі сцени та обіймав шанувальників. «Слава буває різною, але Слава завжди той самий», – з усмішкою заявив співак.
Наприкінці концерту люди ввімкнули ліхтарики, створивши неймовірну атмосферу.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Коментарі

Активіст

А чому не в вишиванках? Зрада зрадна.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter