У Луцьку відбувся фестиваль-конкурс двійнят та близнят. ФОТО

07 Листопада 2019

У Луцьку вп'яте відбувся фестиваль-конкурс двійнят та близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого». Локацією для події слугував Палац учнівської молоді, автор ідеї – заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець.

Учасники, які брали участь у конкурсі, були школярами луцьких навчальних закладів (від 7 до 17 років). Конкурсанти змагались у двох турах – презентація до трьох хвилин та виступ у номінаціях: вокальне та музичне мистецтво, художнє читання, хореографія, авторське виконання власних творів, спортивний напрям з елементами акробатики.Також на гостей чекали виступи запрошених артистів і творчих колективів Палацу учнівської молоді.


«Пара переможців представлятиме Україну на міжнародному конкурсі, який відбудеться у Словаччині», – пообіцяв Заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець.


Всі учасники ретельно підготували особливі презентації та показали свої таланти.

Члени жюрі вибрали найкращих:

Перше місце: Левицький Богдан та Максим
Друге місце: Каліщук Софія та Станіслав
Третє місце: Кухлевська Дарія та Дмитро.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter