Шампанське, мистецтво та жива легенда: у VolWest Group започаткували унікальний корпоративний проєкт

02 Листопада 2020

Листопад у Музеї cучасного українського мистецтва Корсаків розпочався дійсно легендарно. В закладі панувала атмосфера джазу та старого доброго року, присутні насолоджувалися захопливими картинами та очікували на появу Андрія Макаревича – відомого музиканта та ведучого, який протягом багатьох десятиліть лишається зразком для наслідування багатьох музикантів.

Цей вечір став першою подією в рамках унікального проєкту «Зустріч із легендою!», який започаткували у корпорації Volwest Group.

«У рамках розвитку корпоративних традицій інвестиційна компанія Volwest Group започатковує новий унікальний проєкт «Зустріч із легендою!». Суть проєкт полягає у тому, що ми періодично матимемо змогу комуні кувати з видатними особистостями сучасності: бізнесменами, вченими, музикантами, поетами, письменниками, художниками, спортсменами, відомими політичними діячами.

Проєкт триватиме під гаслом «Ти є той, із ким ти спілкуєшся!». Ми переконані, що такі зустрічі допоможуть нам розвиватися у духовному, культурному та професійному аспектах», – розповідає голова правління групи компаній VolWest Group Віктор Корсак.

Акустичний концерт Андрія Макаревича – це справжня насолода для тих, хто цінує хорошу музику та якісний відпочинок. Протягом вечора зі сцени лунали відомі пісні, під які у кожного виринали свої спогади: про юність, дружбу, закоханість, мрії, що збулися або ж іще збудуться…

А як усе відбувалося, пропонуємо переглянути у фоторепортажі Ірини Кабанової:
4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter