Луцька Едіт Піаф – Ірина Ілляшенко. ФОТО

31 Жовтня 2021

30 жовтня у музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся сучасний мюзикл «Життя в кредит.Едіт Піаф».

За словами режисера-постановника Михайла Ілляшенка, у постановці беруть участь 32 актори. Вони співають та виконують 14 хореографічних номерів. Головна героїня – молода Едіт Піаф, у ній чи не кожен митець впізнає себе. В основі музичного оформлення – творчість видатної співачки Едіт Піаф. Оригінальні музика та пісні, що занурюють у світ французького шансону, танці та пластика…

Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Михайло Ілляшенко
Художник-постановник – Ірина Попандапуло
Диригент – засл. арт. України Микола Гнатюк
Балетмейстер-постановник – засл. діяч мистецтв України Володимир Замлинний
Хормейстер – Лариса Пивачук
Концертмейстер - Оксана Пушка
Асистенти режисера – Вячеслав Погудін, Ольга Шульга

Вражає гра артистів-професіоналів, а живий супровід оркестру під керівництвом Миколи Гнатюка заворожує та переносить глядача у світ подій мюзиклу.

Цікавою є думка директора Дитячого центру інтелектуально-естетичного розвитку «Світлинка» та доцента Волинського національного університету Тетяни Кривицької: «Ірина Ілляшенко – справжня Луцька Едіт Піаф, яка заворожує кожним рухом на сцені та спонукає глядача пережити цілий спектр емоцій: радість, гордість, співчуття, сум, злість…. Вокальним виконанням фрагментів з мюзиклу Ірина передає глядачеві переживання та почуття головного героя, спонукає глядача пропускати крізь себе всю життєву лінію Едіт Піаф. Безмежно талановита артистка! Відчуваю гордість та радість за наш театр та високий рівень професіоналізму всіх артистів».
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter