«Кожен сам собі рішає»: у Луцьку «запалив» гурт MAZEPA. ФОТО, ВІДЕО

20 Квітня 2021

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото та відео: Наталія ЛІТОВЕЦЬ, Наталія МАЗЕПА

Вечір п’ятниці у луцькому пабі Lucky Bull видався файним: там «робив настрій» та тішив якісною живою музикою новостворений український гурт MAZEPA.

«Кожен сам собі рішає», – йдеться в одній з дебютних пісень колективу. Минулого року відомий саундпродюсер та музикант Андрій Мазепа вирішив об’єднати два своїх амплуа та спродюсувати власний проєкт, ставши його фронтменом. У новий колектив запросив «кращих з кращих», зокрема барабанщика Green Grey Володимира Костика та гітариста Андрія «Муху» Самойло, відомого за участю в гуртах «Тартак» і «Бумбокс». Останнього луцька публіка також пам’ятає як яскравого представника місцевої андеграундної тусовки 90-х.

Жанр, у якому грає гурт, Андрій Мазепа іронічно визначив як «українське бароко» (мистецький стиль, «амбасадором» якого був той самий гетьман). Взагалі, у піснях MAZEPA багато іронії: важливі меседжі звучать живою розмовною мовою, покладеною на ненав’язливі та легкі мелодії.

У своїй творчості Андрій «топить» за справжність, вважаючи, що сьогодні аудиторія як ніколи потребує щирого та простого висловлювання.

«Мені хочеться, щоб тексти були доступними. Не бачу сенсу прикидатися, тим паче зараз. Я взагалі дуже люблю називати речі своїми іменами, бачу в цьому великий зміст і використовую це в піснях», – каже фронтмен.

P.S.: Незабаром на сторінках «Таблоїда Волині» читайте інтерв’ю з Андрієм Мазепою та Андрієм «Мухою» Самойло.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter