«Я стільки годин сюди їхала, шоб шо?». Стендап-концерт Лєри Мандзюк в Луцьку. ФОТО

16 Вересня 2022

Текст: Ксенія СТЕПАНЮК

Фото: Дмитро БАЙДА

Увечері 15 вересня луцька публіка вперше познайомилась з стендап-комікинею Лєрою Мандзюк. Подія відбулась у Волинському драмтеатрі.

Прима української стендап-комедії родом із Закарпаття представила 1.5-годинну програму із жартами про стосунки, родичів, політиків та жадність (читай їх далі). Лучани зібрали повну залу і стоячи аплодували неодноразовій переможниці шоу «Розсміши коміка».

«Таблоїд Волині» підслухав кращі жарти Лєри та записав їх для вас:

— «Я свій рівень жадності і достатку оцінюю так: я в любий момент можу заказати суші, хоть коли, но буду їх їсти з хлібом, шоб точно наїстися».

— «Я помітила, шо мене харять жадні люди ще в дитинстві, реально, коли ходила колядувати (…), замітила, що мене харять жадні люди, не бідні, а жадні — є різниця. Бути бідним прикольніше, того шо, коли ти жадний, в тебе є поважна причина, а якщо ти забезпечений і жадний – в людей виникають вопросики».


— «Родичі не беруть гроші за житло, швидше за все. Та я б заплатила, аби з ними не жити. Ну, я по суті, так і роблю. Я в тому віці, коли в мене з моїми родичами ідеальні відносини – ми не общаємся».

— «Яку традицію не візьми завжди у джерела стоїть бутилка горілки. Я задумалася, буквально на днях, якщо взяти коломийку, (...) це коли під дуже веселу музику беруться за руки і, не можу сказати танцюють, – бігають. Я коли була мала, я думала, а шо з дорослими не так, в який момент людина портиться , шо з тобою стається таке, шо ти хочеш бігати по колу. І коли я в перший раз напилася, я много шо поняла».

— «Якщо серед вас є люди, хто хоче займатися незахищеним сексом, я ніхто, шоб вас від цього відговорювати (...). Дівчата постарайтеся це зробити із, по-перше, багатим, а по-друге, із щедрим мужчином. Щоб, якщо шо, ви відчували впевненість і гарантію того, шо, якшо шо, він гроші дасть – на аборт. Того шо зичити – ну це ким треба бути, а кредити не дають зараз, майте на увазі».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter