Україно-грузинський проект «Ullam» дебютував у луцькому джаз-клубі. ФОТО

05 Липня 2019

Текст: Анна ПАНЧЕНКО

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

У затишному джаз-клубі «Цитра» відбувся концерт надлегкого авторського україно-грузинського проекту Павла Ігнатьєва «Ullam». Це було справжнє мистецьке шоу чотирьох відомих музикантів.

Запалював талановитий піаніст та композитор Павло Ігнатьєв, який працював із «Бумбокс», Женею Галичем, Сергієм Бабкіним. На вокалі була яскрава джазова вокалістка Катіко Пурцеладзе, яка відповідала за ефекти та тонгдрам. Zlatoyar – віртуоз бас гітари,а Денис Швец драйвував на ударних.

ULLAM з тамільської означає «серце» і є синонімом до чистого «я». Цей проект екслюзивно дебютував у «Цитрі».

«Ми зібралися таким складом вперше, тому, можна сказати, що це наш дебют. Наш гурт понад усе хоче, щоб ви відчували себе приємно та насолоджувалися разом з нами», – сказала фронтвумен бенду Катіко Пурцеладзе.

«ULLAM – новий музичний проект, надлегкий та стелиться нотами над фізичною оболонкою нас. Чуттєвий та фактично нематеріальний», – стверджують організатори концерту.

3 липня у клубі був абсолюний солдаут. «Ми незчулися, як квитки розбігаються до вас ще швидше, ніж це було з місцями на відкриття», – раділи власники.

А вже завтра, 6 липня, у «Цитрі» відбудеться «Цитра Vinyl Party».

«Телепортуємось у 70-ті на Цитра Vinyl Party! Запасаємося коктейлями та напоями, беремо з собою вінілові платівки і гоу-гоу», – бадьоро кажуть організатори.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter