Ексклюзивно: у Луцьку гурт «ДахаБраха» виконав новостворену пісню. ФОТО

09 Грудня 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

Локація: Волинський драмтеатр

Вчора, восьмого грудня, до Луцька завітав гурт «ДахаБраха» – український музичний етнобенд, який виконує пісні українською, кримськотатарською, англійською, німецькою, російською мовами.

У нашому місті вони влаштувати не просто live-шоу, а справжню феєрію: їхні шанувальники аплодували стоячи, підтанцьовували та брали участь у виконанні пісень. Але про це – згодом.


Їх можна відразу впізнати: кожен учасник гурту (а їх всього чотири) має високу овечу шапку, а всі жінки – масивні коралі. На жаль, одна з учасниць бенду захворіла, але це не завадило гурту творити на сцені магію.


«Ми неймовірно щасливі, що нам вдалося дістатися сюди, хоча й не в повному складі. Дуже багато було аспектів проти того, щоб цей концерт відбувся, але ми були "за". І ви теж були "за". Тому ми тут. Коронавірус – підступний, не дає нам всім нормально жити, творити, існувати, працювати, але і ми ж не такі прості, правда?

Ми будемо теж стояти на своєму, будемо намагатися поводитися свідомо: ходити в масках, сидіти в масках, щоб нас не оштрафували.

Граємо на концерті сьогодні все найкраще, що у нас є. Будемо старатися», – почав Марко Галаневич – чоловік, який зачаровував своїм голосом та харизмою.


Вони всі зачаровували й творили на сцені таке, що й словами не опишеш. За час концерту ми були в лісі, лежали в траві десь далеко в полі, плавали в човні та й блукали в тумані.

«ДахаБраха» виконували пісні з нового, сьомого альбому, який має назву Alambari, а також співали знайомі всім композиції: «Човен», «Карпатський реп» і «Baby» (нею вони, до слова, й закінчували концерт).Луцький слухач також мав змогу першим почути свіжостворений трек, який викрав серденька у всіх тих, хто сидів в залі.

«Вона дуже сира, але відчуваю, що треба. Вибачайте, в разі чого», – додав Марко.

Про цей концерт можна говорити вічність: про костюми, сцену, атмосферу та справжнє шоу, але краще – дивіться фото та насолоджуйтеся.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter