Джамала розповіла, чому її навчила одногрупниця з Луцька

19 Листопада 2018

Відома українська співачка Джамала розповіла, чому її навчила близька подруга та одногрупниця, яка родом із Луцька.

Своїми думками переможниця «Євробачення» поділилася під час сольного концерту, який відбувся 18 листопада у РЦ «Промінь».

«У мене вперше концерт в Луцьку, але я вже тут була. Тому що насправді тут живе дуже багато друзів моїх батьків, вони зараз в залі. А також батьки моєї найкращої подружки ще зі студентських часів Оксани – теж із Луцька. І вони теж зараз тут», - розповіла Джа.

Виявляється, коли вона навчалася у консерваторії, то мешкала у гуртожитку із лучанкою Оксаною. І саме вона навчила Джамалу любити свою бАтьківщину.

«Я не бачила жодного разу в житті таку людину, яка б так любила свій рідний край. Нам було по 17, і я думала «Вау!». Якщо хтось казав, що на Волині щось не так – Оксана одразу знала, що відповісти. Я просто була в захваті від цього!

Знаєте, вона навчила мене, як це круто – любити свій край. Якби вашої любові, того, як ви любите свій край, – усій Україні, то, повірте мені, нам би цього вистачило. Дякую вам за ваш патріотизм і любов до своєї землі», - сказала зі сцени співачка і виконала композицію «Шлях додому».

Мама Оксани була в залі і подарувала Джамалі букет троянд.

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter