Джамала презентувала у «Промені» свої «Крила». ФОТО

19 Листопада 2018

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Відома українська співачка Джамала привезла до Луцька новий альбом «Крила».

Великий сольний концерт відбувся 18 листопада у розважальному центрі «Промінь». Організатор – івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency».

«У мене вперше концерт в Луцьку, але я вже тут була. Тому що насправді тут живе дуже багато друзів моїх батьків, вони зараз в залі. А також батьки моєї найкращої подружки ще зі студентських часів Оксани – теж із Луцька. І вони теж зараз тут», - розповіла Джамала на початку концерту.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДЖАМАЛА РОЗПОВІЛА, ЧОМУ ЇЇ НАВЧИЛА ОДНОГРУПНИЦЯ З ЛУЦЬКА


П'ятий студійний альбом переможниці «Євробачення» побачив світ на початку жовтня цього року. У листопаді співачка вирушила у всеукраїнський тур, який, окрім Луцька, охопив усього сім міст: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ та Рівне.

Всього на платівці десять композицій: сім українською мовою і три англійською. Співачка зізналася, що нові пісні вийшли для неї дуже особистими.

На одну із пісень, яка має назву «Натовп», Джамалу надихнула поема Олени Теліги «Чорна площа». І вона особливо актуально звучить і зараз, особливо напередодні виборів.

На біс вона виконала композицію «1944», яка принесла їй перемогу на музичному конкурсі «Євробачення» у 2016 році.

Під час концерту від сцени не відходили діти, а лучани не шкодували для улюбленої співачки оплесків та квітів. Як це було – дивіться на фото Лідії Кожевнікової:
***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter