Успішно!

«Диво у житті буває»: «Океан Ельзи» презентував лучанам «Оранжерею». ФОТОРЕПОРТАЖ

На сцені луцького драмтеатру виступив Святослав Вакарчук. Свій музичний проєкт «Оранжерея» він презентував 11 червня. 

Фото: Наталія МАЗЕПА

На сцені луцького драмтеатру виступив Святослав Вакарчук. Свій музичний проєкт «Оранжерея» він презентував 11 червня. 

«Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проєкт і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?», – розповідає фронтмен «Океану Ельзи». 

Родзинкою акустичної програми «Оранжереї» став жіночий вокал Віталіни Мусієнко. Зірка «Голосу країни» виконала зі Святославом Вакарчуком декілька пісень з репертуару гурту. 


Не обійшовся луцький концерт і без відомих хітів – «Не йди», «Сосни», «Там, де нас нема».

«Бувало різне: і концерти на стадіонах на сто тисяч. Було, що у Жовкві на наш концерт купили два квитки....Бувало різне за цих двадцять років...Дякуємо, що ви з нами», – звернувся Вакарчук до лучан.

Публіка двічі викликала музикантів на біс, тож наостанок колектив виконав композиції «Знову», «Друг» і «Я так хочу...». Останньою піснею вечора, яку гості концерту слухали вже стоячи, стала лірична «Обійми». 

«Зустрінемося на стадіоні!», – сказав на прощання Святослав Вакарчук. 

 ***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар