• банер чікос

«Чотири роки самотності»: як лучани згадували Кузьму. ФОТО

04 Лютого 2019

Лучани згадували Андрія Кузьменка на вечорі пам’яті із символічною назвою «Чотири роки самотності».

Захід відбувся 3 лютого у приміщенні бібліотеки імені Олени Пчілки. Організаторами заходу виступили учасники офіційного луцького фан-клубу співака «Модна країна», пише ІА Волинські Новини.

У залі панувала тепла і дружня атмосфера, зі сцени лунали знані пісні Скрябіна у виконанні молодих музикантів та просто аматорів.

«Він завжди говорив те, що думав, і ніколи не боявся казати правду. Андрій не пішов. Він тут. У кожному мудрому слові, що надихнуло на добре діло. В кожній мудрій пораді, що змінила когось на краще. В умінні цінувати новий день: з нудним дощем чи сонцем на стінах.

Його не просто сприймали, Андрія обожнювали. Він був близьким та рідним навіть для тих, хто знав його лише з «блакитних екранів. Знайте, що небо завжди забирає найкращих. І сьогодні рівно чотири роки , як пішов від нас талановитий співак, щира, позитивна людина, найкращий друг для мільйонів українців та справжній патріот свої держави», – сказала зі сцени ведуча заходу.

Зі слів голови фан-клубу гурту в Луцьку Богдани Колб, особисто для неї Кузьма був людиною з великої літери, людиною, яка завжди буде жити з нами поруч:

«Він і зараз є. Завжди, коли приїжджаю до нього на цвинтар, ми там сидимо з ним і спілкуємось, і він дуже часто дає знаки. Приходить у снах, або на цвинтарі може посміхнутись сонцем. Це така людина, якої немає більші ні в Україні, ні у цілому світі. Й поки що мабуть не буде. Він не боявся говорити правду, бути чесним, щирим і справедливим. Він завжди давав мудрі поради, які і нині навчають нас жити», – зі сльозами на очах розповідає дівчина.

Її колега Влад Марчук, який разом з Богданою адмініструє луцький фан-клуб Кузьми Скрябіна «Модна країна» додав, що організатори вечору пам’яті хотіли круто відіграти концерт для того, аби Андрій побачив усіх присутніх з небес і сказав: «Чуваки, все круто. Все драйвові. Тримайтесь».

До слова, подібні заходи луцькі фани Скрябіна організовують уже четвертий рік – рівно стільки часу Андрія Кузьменка немає. Саме восени 2015 року, незадовго після його смерті, сформували луцький фан-клуб, який продовжує діяти й донині.

«Ким особисто для мене був Кузьма? Як він сказав сам на фестивалі Бандерштат у Луцьку, кучерявий чувак, який вміє запалити публіку лише з однієї ноти», – каже Влад.

«То був великий співак, який закарбував в моєму серці багато пісень. І досі, коли слухаю цього чувака, його пісні пробирають до ниточки. Від глибини його пісень по тілу «йдуть мурашки». Його мова була загальнодоступною й простою, він був реально крутим чуваком, таких більше немає», – поділився своїми спогадами про Андрія лучанин Олександр.

Варто зауважити, що серед людей, які прийшли вшанувати пам’ять музиканта були не лише представники молоді, а й шанувальники поважного віку.

Зокрема, разом із колегами відвідала вечір й пані Людмила, педагог на пенсії. Вона зазначила, що для неї Кузьма був і є талановитою, хорошою, порядною людиною.

"Старі фотографії" – дуже хороша пісня., що дуже сколихує пам’ять, душу. Одразу згадуєш своє. І взагалі, Кузьма – це дуже харизматична особа. Як тільки я чую його пісні, одразу згадую концерт Скрябіна на Театральному майдані. Він настільки себе вільно почував і настільки вміло володів аудиторією. Ми саме проходили випадково, і затримались на хвилинку, а достояли до кінця, і отримали естетичне задоволення від концерту", – поринає у спогади пані Людмила.

До слова, на початку заходу усім гостям запропонували залишити декілька слів, які могли б сказати Андрію, якби той був живим, у спеціальному блокноті.

Своєю чергою, організатори пообіцяли передати цей блокнот особисто батькам Скрябіна.
1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter