Босий Сергій Бабкін порвав піжаму на концерті у Луцьку. ФОТО

13 Лютого 2019

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Музикант та актор Сергій Бабкін привіз у Луцьк свій новий альбом «Музасфера».

Концерт відбувся 12 лютого у РЦ «Промінь».

«Музасфера» - перша україномовна платівка в доробку артиста, до якої увійшло 13 треків. Серед них – уже відомі «Де би я» і «Хто далі йде», саундтрек до фільму «11 дітей з Моршина», а також 10 абсолютно нових пісень.

Також звучали і старіші хіти, зокрема, відома пісня гурту 5'nizza «Я не той».

Лучани дуже тепло прийняли музиканта – співали разом із ним, світили ліхтариками, танцювали у проходах. Атмосфера взагалі була теплою та навіть домашньою. Тим більше, що Сергій вийшов на сцену босоніж та у піжамі, яку під час танців успішно порвав.

«Так все близько, як на квартирнику», - сказав Бабкін, підійшовши до краю сцени.Зі сцени музикант вів монолог із собою та діалог із глядачами.

«Головне, Луцьк Бабкіна любить», - викрикнула шанувальниця із залу.

«Дякую, це взаємно», - щиро відповів той.

Діти дарували артисту квіти та іграшки. А одна дівчинка навіть допомогла виконати пісню «Хто далі йде», що дуже сподобалося Сергію.

«Треба було дитячий хор записати на цю пісню. Або зробити ремікс, треба щось придумати», - сказав він.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter