Африканка заспіває українською разом із волинським шоуменом. ФОТО

22 Січня 2020

Українською співають у всьому світі, переконаний відомий волинський музикант та шоумен Сергій Скулинець.

Саме тому у його концертній програмі з'явився новий номер. Уродженка Конґо, виконавиця Dori Docas нині співає українські народні пісні разом із музикантом. Про це Сергій повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Журналістам «Таблоїду Волині» музикант розповів, що дівчина вже третій рік навчається у Луцькому НТУ. Дуже любить говорити українською, а тому українська пісня у її виконанні має особливе звучання.

«Я працюю з нею вже рік, але з невеликими перервами. Дорі просто обожнює співати! Порадили її друзі. Ми почали співпрацювати, тому що, знаєте, дуже приємно, коли українські пісню і слово знають далеко за межами нашої країни. Тепер ми разом популяризуємо українську пісню», – прокоментував музикант.

У репертуарі дівчини «Пшеничне перевесло» та «Ой, у вишневому саду». Нове сучасне аранжування народних пісень для Дори робить Сергій Скулинець.

Вже 25 січня можна буде почути виступ Дори на луцькій сцені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК СЕРГІЙ СКУЛИНЕЦЬ СПІВАВ ДЛЯ ЛУЧАНОК. ФОТО

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter