Як лучани «плакали» разом із гуртом KAZKA. ФОТО

16 Листопада 2018

У Луцьку виступив один із найпопулярніших молодих українських гуртів KAZKA.

Концерт відбувся 15 листопада у клубі «ХХІ століття».

Команда вирушила у тур Україною з live-презентацією дебютного альбому KARMA.

До першого альбому увійшло десять композицій, серед яких «Свята», «Дива», «Сама», «Поплакала», кавер на пісню «Мовчати» Кузьми та Ірини Білик та інші, які і почули лучани. Усі пісні KAZKA виконує лише українською мовою.

Нагадаємо, перед концертом солістка Олександра Заріцька разом із клавішником Микитою Будашем та майстром духових інструментів Дмитром Мазуряком виконали композицію KARMA у художньому музеї, який знаходиться на території Замку Любарта.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ОДИН ІЗ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ МОЛОДИХ ГУРТІВ УКРАЇНИ ЗАСПІВАВ У ЛУЦЬКОМУ МУЗЕЇ. ФОТО
У турі до трійці музикантів приєднались барабанщик Євген Костиць та тріо бек-вокалісток, які дивували не лише виконанням народних пісень, а й поєднанням автентичних українських костюмів і сучасних сонцезахисних окулярів у стилі sci-fi.Луцька публіка, а на концерт прийшло близько 800 людей, активно підспівувала та підсвічувала телефонами під пісні KAZKA. Особливо активно приймали пісню «Плакала», яку і виконали на біс.

«Сльози – це така фантастична штука. Вони мають можливість змивати все горе, і дівчата після сліз ніби наново живуть», - сказала вокалістка Олександра, звертаючись до волинянок.


На згадку про концерт гості могли зробити фото біля спеціально обладнаної «казкової» фотозони.

«Таблоїд Волині» розпитав про враження від концерту в декого з них.

«Люблю цей гурт за те, що вони співають українською, з елементами етномузики, і це звучить дуже стильно і сучасно. А ще організатори дуже вдало обрали локацію, цей зал ідеально підходить для концертів у Луцьку», – сказала лучанка Ірина Тверда.
Нагадаємо, дебютною піснею KAZKA, яка і принесла їм популярність і підкорила усі радіостанції України, стала «Свята».

Інші пісні в стилі experimental pop з елементами електро-фольку б’ють усі рекорди не лише в Україні, а й в Росії та інших країнах. Лише композиція «Плакала» вже назбирала на YouTube більше 45 мільйонів переглядів.

Цей київський гурт у2017 році став «Відкриттям року» за версією музичної премії YUNA, «Дебютом року» за версією музичного видання Karabas Live, також отримав нагороди «Нові імена» за версією музичної премії «Золота Жар-Птиця», «Краща пісня поп-гурту» («Свята») та «Кращий дебют» за версією радіостанції Країна ФМ.

Менеджментом групи займається відомий продюсер Юрій Нікітін.***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter