Дефіле та соціальні стартапи: у Луцьку відбувся незвичний конкурс краси. ФОТО

16 Грудня 2020

Днями у Луцьку відбувся конкурс краси «Місіс Волинь»-2020. Подія, яку влаштували в одному з відпочинкових комплексів міста, поєднала в собі свято краси та платформу для реалізації соціальних ініціатив.

«Це не звичайний конкурс краси. Наша кінцева місія – організувати на всеукраїнському рівні велику подію, на якій учасниці представлятимуть вже реалізовані соціальні проєкти. Те, що сьогодні ми побачимо лише на стадії розробки, за пів року може втілитися у життя», – каже головна організаторка події, керівниця торгової марки «Красота требует» Олександра Ковальчук.

Історія цього конкурсу бере свій початок у столиці. Розпочавшись у Києві, цього року проєкт «Красота требует» пішов у регіони та, врешті, дістався Волині. Серед сотні охочих, організатори відібрали на луцький конкурс близько двадцяти учасниць різного віку, кожна з яких представила власний благодійний проєкт.

«Ми хочемо, щоб краса йшла поруч з добротою», – наголошує Олександра Ковальчук.

Конкурс «Місіс Волинь»-2020 складався з декількох етапів. Кожна учасниця представила два образи в рамках дефіле та презентувала свій соціальний стартап. Також на події влаштували лекцію-презентацію для жінок.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter