У луцькому «Промені» відкриють новий більярдний зал. Фото

16 Серпня 2018
До Дня народження РЦ «Промінь» на 3-му поверсі відбудеться урочисте відкриття найбільшого більярдного залу Волині «George's Club».

Насолоджуватись грою можуть не лише професіонали, а й аматори. 14 столів, окремі VIP-кімнати з банкетними та ігровими столами, як завжди, притаманний для Жоржа, відмінний сервіс, офіціанти-хостес, широка карта страв та напоїв, постійно діючі акції на більярд, боулінг та ресторан.

Вечірка з нагоди відкриття запланована на 24 серпня о 20:00. Вона відбудеться в рамках святкування 1-ї річниці відкриття Розважального центру «Промінь». На вході у новий зал гостей пригощатимуть «гарячі» хостес-girls. Вони приготували дивовижні напої як для чоловіків, так і для чарівної половини людства. Цікаво буде поспостерігати, як дівчата гратимуть у більярд, а окремі «умільці» зможуть провести майстер-клас і по фотографуватися з дівчатами. Звісно, не обійдеться без подарунків, найактивніші «більярдисти» отримають сертифікати від клубу та призи від партнерів вечору.

Аби створити повністю розслаблену атмосферу у більярдній і дати можливість сконцентруватися на грі, основна частина розважальної програми відбуватиметься у ресторані «George’s Club». На сюрпризи можна розраховувати сповна, адже гостей веселитимуть ведучі з креативного дуету «Barak». Конкурси, флешмоби для «іменинника» (наг. - Промінь і Жорж святкують 1 рік), тости, фото, пісні і танці. Для гостей працюватимуть – Dj Panazz та спеціально запрошені львівські красуні Pj show«Diamond sisters».


Варто зазначити, відтепер 3-й поверх РЦ «Промінь» стає територією активних розваг, як для дорослих так і дітей – найбільший БІЛЬЯРДНИЙ зал, боулінг і ресторан. А восени, адміністрація клубу готує ще один сюрприз – КАРАОКЕ зал.

​​​​​​​3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter