Успішно!

Розкриття власної сексуальності – міф чи реальність?

Інтим-бутік розповість кілька секретів щодо роботи над власною сексуальністю у цій статті.

Питання про те, як підвищити сексуальність рано чи пізно стає актуальним для всіх. Люди з віком більше уваги приділяють роботі, побуту та сім'ї, а інтимні стосунки відходять на другий план. Інтим-бутік https://sova24.com.ua/ua/ розповість кілька секретів щодо роботи над власною сексуальністю у цій статті.

1

 

Як підвищити свою сексуальність: рецепти сексологів


У психології та сексології існує теорія, що підвищити сексуальність може кожна людина. Сексуальність не базується лише на зовнішньому вигляді. Це щось більше — особлива власна харизма, вміння спокушати і впевненість у собі. Все це формує імідж — те, як людину сприймають інші люди. І іноді речі, які взагалі не асоціюються з сексом, мають вирішальний вплив на привабливість людини.

Висока самооцінка та цілеспрямованість


Навряд чи при погляді на незграбну і розгублену людину в когось виникне бажання. Люди звертають увагу на потенційно сильних партнерів, які випромінюють енергію впевненості. Такі персони люблять себе і знають собі ціну, що показують людям, які їх оточують. У впевнених жінок і чоловіків часто прекрасна постава, плавна, але стійка хода, очі, що горять, і розслаблене обличчя. Мова жестів також розкутіша, але при цьому не розхлябана.

Манери


Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як підняти сексуальність, зверніть увагу на власні манери. Не розмовляйте з іншими занадто швидко, стежте за тембром голосу та мімікою під час спілкування. Помірні інтонації, бархатистий голос і правильні павзи роблять людину привабливішою. До того ж не бійтеся жартувати в тему, але підбирайте нейтральні жарти, які не базуються на висміюванні інших людей.


Прояв інтересу до співрозмовника


На побаченні не розповідайте лише про себе. Цікавтеся, як минув день у вашого партнера, чим він захоплюється. Намагайтеся знайти спільні сфери інтересів. Нічого не приваблює більше, ніж порозуміння.


Запахи


Людина має пахнути по-особливому. Дуже важливо підібрати той парфум, який розкриватиме темперамент особистості. Це суто особиста річ, яка може змінити весь образ цілком. Просто довіртеся своїм рецепторам, а не купуйте перший побачений відомий бренд.


 


Близькість


Перше, що спадає на думку, коли постає питання як підвищити свою сексуальність — це дати партнеру зрозуміти, що ви не боїтеся близькості. Не бійтеся дотиків рук, ненав'язливих обіймів та інших проявів ніжності. Якщо людина вам симпатична, не поводьтеся як неприступна фортеця. Ця порада працює і у тривалих стосунках.

Як збільшити сексуальність: поведінка в ліжку


Усі попередні поради підходять для перших знайомств і залучення потенційних партнерів. Але потрібно підтримувати сексуальність і в ліжку.


– Будьте відкритими. Не бійтеся експериментів. Наприклад, спробуйте використати секс-іграшки разом із партнером. Ідеально підійде вібратор чи фалоімітатор, щоб комбінувати вагінальний секс разом з іншими видами стимуляції.
– Розслабтеся. Спробуйте нові техніки в сексі. Ідеально підійдуть рольові ігри, де можна використовувати спеціальні БДСМ-набори. Такий секс також покаже вашу довіру до партнера.
– Говоріть про почуття. Партнеру буде приємно почути «я кохаю тебе» під час сексу чи після нього.
– Не забувайте про романтику. Не дозволяйте сексу перетворитися на рутину, а завжди ставтеся до близькості як невеликого свята.
– Купуйте хорошу білизну. Для жінок ідеально підійде еротична білизна для сексу з доступом.

Додати новий коментар