Дівчата показують свої еротичні фото за гроші, щоб підтримати ЗСУ

16 Березня 2022

Двоє підприємливих дівчат з України вирішили допомагати ЗСУ, показуючи за гроші свої «нюдси». Лише за першу добу красуні заробили понад 230 тисяч.

Про це пише Gameinside.

Знайомтеся, це Настася Наско, або просто Наста. До війни вона мешкала у Києві, працювала менеджером соціальних мереж у знайомій всім WePlay Esports, стрімила та регулярно вела власний твіттер-аккаунт.

Після російського вторгнення вона разом зі своєю подругою Анастасією та домашніми тваринами евакуювалася за кордон. Але дівчата вирішили не проводити ці дні у перечитуванні телеграм-каналів, а активно включилися у волонтерську допомогу. Як розповіла Наско нашому порталу, за цей час вони змогли вивезти шістьох людей з Києва у безпечне місце, а також підвозили гуманітарну допомогу до кордону з Україною.

Та на цьому дівчата вирішили не зупинятися. Все почалося з жартівливого повідомлення у мережі:

Саме під ним Наста і відписалася, мовляв, що вона «неіронічно кидає нюдси хлопцям за донати для армії». Спільно з подругою дівчата жартома назвали свою діяльність «теронліфансом».

Жарти жартами, та з моменту початку такої акції у мережі Наста і Настя зібрали вже понад 270 тисяч у гривні та у частину у криптовалюті. Всі гроші йдуть напряму до ЗСУ та фундації Save Life, а дівчата просто запитують скріншот про оплату.

Неприємних інцидентів при цьому не траплялося, як розповідає Наста, секрет у тому, як вона здобула своїх підписників у Твіттері:

«Моя репутація у Твіттері – дівчинка, яка набрала тисячу підписників без оголення, просто граючи в ігри. І щоразу, коли я кидаю нюдси за донати ЗСУ, всі пишуть, що не очікували такого. Але заповажали ще більше, адже я створювала попит 5 років».

Максимально водночас дівчата таким чином змогли переказати у ЗСУ 70,000 грн. Мінімального донату при цьому не встановлювалося — кожен скидував стільки, скільки міг собі дозволити та все одно отримував фото від дівчат.

Як розповіла Наско нашому журналісту, в акції є чіткий термін завершення:

«Акція діє до смерті Путіна, звіт про квитанції будемо публікувати щодня опівночі!».

Щоб ви розуміли, чого вам варто очікувати за підтримку Збройних Сил України у такий спосіб, скидаємо вам одне фото Насти з її дозволу:

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter