«Закоркуй у пляшці літо»: юні театрали презентували у Луцьку атмосферну виставу. ФОТО

10 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Дитяча театральна студія «ДогориДриґом» представила лучанам виставу, за яку отримала Гран-прі київського фестивалю «Перевтілення-2019»«Кульбабове вино» за мотивами романом Рея Бредбері. Мистецька подія відбулася 9 червня у Палаці культури.

«Ця історія дозволить юним глядачам та дорослим відчути справжній смак літа та дитинства», – заявили організатори вистави.

Над створенням спектаклю «Кульбабкове вино» вихованці дитячої студії працювали разом з театром «ГаРмИдЕр».

Режисеркою вистави стала керівниця театру «ГаРмИдЕр» та викладачка Руслана Порицька, пластиографом виступила Юлія Варченко.

«Діти обрали повість самостійно, це повністю їхня ініціатива. Для нашої студії це другий виступ за день: о 13:00 наші менші актори показували виставу-казку у піцерії “Фелічіта”», – прокоментувала керівниця «ДогориДриґом» Алла Доманська.

Під час презентації вистави маленькі актори зовсім не боялись сцени, були впевнені та щиро виконували свої ролі.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter