Я хочу бути лучанином, - фронтмен «Bahroma»

06 Листопада 2015
Київський гурт «Bahroma» вперше дав «сольник» у Луцьку. Презентація міньйону «Ипи» та «старих пісень про головне» з альбому «Внутри» відбулася 5 листопада у ресторані «Show Basilic».

Музиканти відразу стартували з діла, розпочавши вечір із «бахропісень». Фронтмен гурту Роман Бахарєв з перших хвилин концерту взяв ініціативу у свої руки: «Ви прийшли сюди поїсти? Хто знає слова підспівуйте і підтанцьовуйте». Соліст гурту попросив у натовпу під сценою більше емоцій, аби вилікувати свій «нежить». Після заклику свого улюбленця фан-зона помітно стала активнішою: «бахромолюби» надсилали музикантам свою енергію та добрячі порції децибелів.

«Ви лучани? Це так гарно звучить. Я хочу бути лучанином», - вигукнув зі сцени Роман Бахарєв. Соліст колективу зізнався слухачам, що йому завжди приємно дебютувати у нових містах. «У вас є стадіон? Наступний концерт буде там», - пообіцяв Бахарєв.

Під час концерту фронтмен киян порівнював «Bahroma» з Аллою Пугачовою. «Співаю в диму, як Пугачова», - зіронізував Бахарєв. Згадав Роман і одну із улюблених фраз поп-діви «Я не бачу ваших рук!».

Музиканти виконали старі-добрі хіти: «Так мало мне рая», «Светлая музыка», «Вірш». Не забули хлопці і про композиції із новоспеченого міні-альбому «Ипи». Лідер музичного колективу піснею запевнив, що «завтра буде краще, ніж вчора».

На завершення концерту «Bahroma» подякувала тим, хто прийшли послухати їхнє «музло», виконавши пісню на біс. Після цього шанувальниці окружили своїх улюбленців в очікуванні обіймів, фото та автографів.


Текст: Андрій МОШКУН
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter