Унікальний проект «Діалог світла з кольором».ФОТО

15 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У стінах Музею сучасного українського мистецтва Корсаків 14 червня о 17:00 відбувся неймовірний мистецький діалог вічності та мистецтва.

Два художники, а саме українець Олександр Дубовик та естонський Іво Ліль, зустрілись рік тому у українській столиці та відчули, що їхня історія лише розпочинається.

«Ця велика і визначна подія відбувається вперше. На виставці талліннський художник та наш Олександр створили симбіоз. Для Луцька-це дуже знакова подія. Вперше відбувся надзвичайний проект від українського митця та митця з-за кордону. Окрім того,ці два художника зустрілись і відчули спорідненість душ і спорідненість творчості», – прокоментувала керуючий партнер музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак.

Кураторами виставки виступили Олена Сом-Сердякова та Марина Стрельцова .

«Художнику не личить розповідати про себе багато. Я щасливий, що ви розділили зі мною мою таємницю мистецтва. Для мене величезна радість спілкуватись творчістю. Всі проблеми відходять далеко і залишаються лише ці промені, діаманти минулого. Я дуже радий,що в Україні не вмирає мистецтво»,– звернувся до гостей виставки художник Олександр Дубовик.

Проект «Діалог світла з кольором» відбуватиметься до 15 липня. Насолодіться мистецтвом гармонії та краси.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter