Успішно!

У Замку Любарта були танці під дощем зі звучанням джазу. ФОТО

Дощ лише доповнив атмосферу джазового фестивалю.

Дощ лише доповнив атмосферу джазового фестивалю. «Поважай себе – слухай джаз». Такий слоган фестивалю «Art Jazz». Дійство проходить в Замку Любарта.


 


 

До Луцького замку приїхали гурти не лише з України. А послухати джаз, закружляти в ритмі блюзу та розслабитися в атмосфері музики та старовинного замку приїхали гості з усієї Волині.

На фестивалі працює декілька зон. На головній сцені виступають музиканти, біля самої сцени можна потанцювати, розважитися, зробити красиві фото. А ще тут розіграють подарунки від спонсорів фестивалю. Ведуча фестивалю – Наталка Войтович.


 

Також на території фестивалю розмістили гігантську розмальовку Волинської художниці. Кожен охочий може долучитися та розфарбувати трохи деталей. Малюнок має музичні мотиви. 

Приваблює теплими напоями та яскравими ліхтариками фуд-корт. Тут і кава, і солодощі, і коньяк та грузинські страви.
 

Перший день фестивалю гості запам’ятають як танці під літнім дощем та спецефектами блискавок і грому. Так, на фестивалі розпочалася справжнісінька злива, але це не завадило  ні музикантам, ні гостям і навіть додало певного шарму дійству.


 

В перший фестивальний день на сцені зіграли чотири гурти. Відкривали фестиваль Atmawinds. Також виступили Kyiv All Stars Blues Band, The Cancel X Band, SHUMA.
 

Розпочали фестиваль зі слів організатора фестивалю Віктор Грисюк. Він попросив гостей вшанувати хвилиною мовчання загиблого напередодні фестивалю в АТО лучанина.

Президент Луцького джазового клубу Олег Баковський закликав відчути та вслухатися в джазові імпровізації Артуро Сандовала та Елли Фіцджеральд, з них розпочали фестиваль. Він побажава, щоб душа кожного зі слухачів віднайшла для себе джаз.


 

Захоплені гості фестивалю, яких не злякав дощ, які просто насолоджувалися музику підтверджують, що їхні душі джаз віднайшли. 

Додати новий коментар