У Музеї Корсаків відкрили сувенірну крамницю: що можна придбати. ФОТО

27 Серпня 2023

Текст: Олексій КОСЕНКО

У луцькому Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відкрили сувенірну арткрамницю Art&Gifts.

Відкриття пов'язали з Днем Незалежності України та п'ятою річницею створення Музею. На заході 24 серпня побував й кореспондент Район.Луцьк.


У святковий день до Музею на відкриття крамниці прийшло багато людей, серед них генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак, виконавчий директор VolWest Group Петро Кульпач, директорка арткрамниці Art& Gifts Юлія Зубко, керівник онлайн-крамниці Сергій Парфенюк, співробітники Музею Корсаків, митці та мисткині, які представляють свої роботи в Музеї та багато інших.


Відтепер лучани та гості міста матимуть унікальну можливість придбати товари з принтами картин видатних українських художниць та художників, що представлені у Музеї. Це не просто товари — це частка мистецтва, яку можна взяти з собою та носити у своєму серці й повсякденному житті.

«Обираючи товари від нас, ви підтримуєте українське мистецтво та сприяєте його популяризації», – кажуть у Музеї.Що чекає на гостей у сувенірній крамниці МСУМК:

– текстильні вироби з мистецькими мотивами: одяг, сумки, шарфи та хустини, рушники – все, що допоможе виразити свою любов до мистецтва;
предмети побуту з унікальним дизайном: чашки, годинники, блокноти, подушки – чудовий спосіб зробити своє оточення яскравішим;

– картини та репліки;

– книги, листівки та багато інших унікальних речей.

Як зазначають працівники крамниці, кожен принт створено з дбайливістю та повагою до оригінальної творчості художників.

Пані Лариса прийшла на відкриття крамниці з бажанням подивитись асортимент та придбати для себе якусь цікавинку.

«Я часто буваю в Музеї Корсаків, ходжу на різні заходи, що проходять тут. А сьогодні вирішила відвідити крамничку, ось побачила гарну хустинку з репродукцією картини. Крамниця має багатий та цікавий асортимент. Тепер і туристи точно матимуть де купити сувеніри з Луцька. Бажаю працівникам наснаги та багато вдячних відвідувачів», – розповіла пані Лариса.

То ж кожний охочий може відвідати арткрамницю за адресою: місто Луцьк, вулиця Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті» (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків) та придбати для себе сувеніри, що сподобались.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter