У Луцьку визначили найкращого декламатора творів Лесі Українки

06 Березня 2018

У Луцькому педагогічному коледжі відбулося літературно-мистецьке дійство «Слово, моя ти єдиная зброє», учасниками якого стали фіналісти конкурсу декламаторів творів Лесі Українки. Особливої проникливості виступам декламаторів надавали музичні твори на слова Лесі Українки у майстерному виконанні викладачів коледжу.

Як зазначила голова журі Людмила Натанчук (артистка Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка), обрати переможця було дуже складно, бо кожен виступ достойний похвали. Найкращими з кращих журі назвало Катерину Фрончко, Каріну Левчук, Анастасію Палій, Дарину Бородчук. Перше місце у конкурсі завоювала Яна Пех студентка 1 курсу відділення «Музичне виховання», яка створила моновиставу за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня» та вразила членів журі і глядачів справжнім акторським талантом.

Конкурс декламаторів вкотре засвідчив, що на початку ІІІ тисячоліття Лесине слово в устах молодих українців оживає, набуває актуальних смислів, збагачується новими інтонаціями, стає частиною сучасного життя та містком у майбутнє як безцінне духовне надбання.
6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter