У Луцьку виступив неординарний репер Міха Невідомський. ФОТО

12 Липня 2019

Репер з складною долею зачитав у Луцьку, а також підігрів інтерес гостей до нового кліпу.

Міха Невідомський – пише не просто реп, його роботи глибоко соціальні й піднімають важливі питання. Творчий вечір музиканта та поета відбувся 10 липня у Молодіжному центрі YouthСфера.

Поет та музикант Міха Невідомський доволі неформатний митець. До Луцька він приїхав на запрошення Юлії Яковлюк, яка запропонувала чоловіку зняти відео на одну з його пісень. Долучився до проекту режисер Олександр Слобода.

Під час творчого вечора у Луцьку команда презентувала невеликий тизер до майбутнього ролика:

Окрім того, лучани мали нагоду поспілкуватися з автором.

Історія Міхи Невідомського доволі складна, адже одного разу на нього напали грабіжники й ледь не позбавили життя. Після цього він близько двох років не виходив з дому, а наслідки для здоров’я уже непоправні. Та попри все чоловік намагається донести світу важливі речі через творчість.

До речі, займатися вокалом він почав у доволі пізньому віці. Міха закохався у дівчину, а її мама була викладачкою співів, тож пішов до неї на заняття, аби згодом вразити доньку. Історія кохання завершилася, так і не розпочавшись, а от музика лишилася у житті чоловіка.

Так, він є одним з засновників гурту «Апокриф», які кладуть на реп класиків. Багато школярів по-новому відкривають для себе того ж Шевченка. До слова, митець дуже любить твори Кобзаря, але «не клішовані», які нас змушують вивчати у школі, «про тяжку долю народу». Наприклад, є серед його добірок вірш «Маленькій Мар’яні», де йдеться про те, що можна розбити серце молодій дівчині.

«Взагалі Шевченко «дуже репується», – каже Невідомський. За його словам навіть вірші Ліни Костенко добре лягають на цей стиль музики.

Зараз хлопець перейшов на новий формат – відео-вірші, адже у сучасному світі так цікавіше сприймається інформація. До речі, їздить Міха й у школи на зустрічі з молоддю. «Я показую своєю історією, що є інший шлях. Я міг спитися, опустити руки, але ні», – додає він. У піснях хлопця – багато соціальних проблем, як наркоманія чи алкоголізм.

«Остання надія» – пісня, на яку знімали кліп у Луцьку, торкається й проблеми виїзду молоді за кордон. До речі, музику написали люди, які свого часу творили для групи D12, у якій був Eminem.

«Дуже радію з того, що творчий вечір Міхи відбувся в нас, у Молодіжному центрі YouthСфера. Він дуже талановитий і це наша місія всіляко допомагати розвитку творчого потенціалу молоді. Ми завжди раді цікавим гостям!» – зауважила керівниця центру Яна Романюк.

Під час творчого вечора лучани мали нагоду поспілкуватися з автором, а також почути його вірші та пісні у авторському виконанні. Міха Невідомський зізнався, що це його «другий» сольний виступ, адже зазвичай він їздить з гуртом.

До слова, команда, яка працює над кліпом обіцяє незабаром презентувати відзняту роботу.

Читайте також: «РЕПЕР, ЯКИЙ ХОЧЕ ПОТРАПИТИ НА «БАНДЕРШТАТ»2

Коментарі

Мс Боров

рэпэр це діагноз

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter