У Луцьку відкрили перше бранч-кафе

20 Червня 2018

Бранч – не просто прийом їжі, а ціла європейська традиція. Найчастіше за бранчем зустрічаються знайомі та друзі, дозволяють собі смачний десерт. Проте, все частіше можна й зустрітися на бранчі з діловими партнерами.


Класичне європейське бранч-кафе «Pur-Pur» з авторським дизайном та меню від шефа працює в Луцьку. Тут можна з’їсти шоколадний десерт або ж зосередити увагу на йогуртах, білкових сніданках чи вишуканому парфе. Можна не лише смачно поснідати, а й пообідати, повечеряти або відзначити власне свято.


У ресторані чимало зелені, переважає світла деревина, в центрі закладу – круглий ком’юніті-тейбл для компаній, а одна із стін закладу – з масштабним принтом та логотипом закладу. З таким інтер’єром «Pur-Pur» може замахнутися на звання найінстаграмнішого закладу Луцька.

Відкрити бранч-кафе спало на думку Тетяні Дудінській, а втілити в життя ідею взялася вся команда відомої у Луцьку мережі закладів «Базилік». Засновники розповідають, що бранч – це також культура сніданків за межами дому, тому інтер’єр відповідного закладу має бути легким.

Назва закладу напряму пов’язана з пурпурним кольором. Адже саме такого відтінку набуває ранкове небо.Зелень в закладі типова для багатьохєвропейських кафе, а оформлення страв базується на стилях популярних профілів в Інстаграм.
Бранч-кафе працює з понеділка по п'ятницю 8:00 до 22:00, а в суботу та неділю з 9:00 до 22:00 на вулиці Яровиця, 17 (будівля ЖК «Яровиця»).


14

Читати ще

Коментарі

Фотограф

Баланс білого. Нє, не чули (((

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter