У Луцьку відкрили казкову дитячу виставку. ФОТО

17 Грудня 2021

Днями у Луцькій художній школі відбулось відкриття виставки «Місто Святого Миколая», що зібрала роботи у рамках одноіменного конкурсу дитячого малюнка. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

Про це повідомляють на сайті Луцької міськради.

У конкурсі взяли участь діти та підлітки, учні мистецьких та загальноосвітніх шкіл не тільки міста Луцька, а й з усієї міської територіальної громади. Загалом було представлено 210 робіт, з яких кваліфіковане журі обирало переможців. А позмагатись було за що — призовий фонд конкурсу становив 9400 грн.

«Сьогодні ви усі переможці, адже знайшли у собі сміливість взяти участь у конкурсі, стараючись донести своє бачення. Не кожен вміє малювати. А тому щоразу, споглядаючи ваші роботи, я дуже дивуюся красою цього мистецтва: наскільки гарно ви вмієте відтворити людей, природу, художні образи!

Хочу подякувати також і вам, батьки, за те, що надихаєте дітей, дбаєте про їх мистецький розвиток, творчість», – звернулась до присутніх Ірина Чебелюк та передала найщиріші привітання від міського голови Ігоря Поліщука.

Окрім грошової винагороди переможцям, двадцятеро дітей також урочисто отримали Подяку міського голови та ще тринадцять — дипломи про участь у конкурсі. Роботи конкурсантів протягом різдвяних свят буде експоновано у артгалереї «Луцьк».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter