У Луцьку відбулися допрем’єрні покази вистави «Два скетчі про війну». ФОТО

16 Травня 2023

Вчора, 15 травня, відбулись перші допрем'єрні покази вистави «Два скетчі про війну» харківської драматургині Юліти Ран в рамках проєкту «Скетчі в укритті». Дійства пройшли в укриттях Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького та Луцького ліцею № 22.


Чи потрібно говорити з дітьми про війну? І, якщо «так», як говорити з дітьми про це? Саме відповіді на ці питання шукали під час інтерактивних театралізованих вистав.


Упродовж заходу школярі із захватом спостерігали за сюжетом вистави, захоплюючою грою акторів, ділилися своїми найзаповітнішими мріями про завершення війни. Глядачі, а саме учні 4-5 класів, стали активними співтворцями театралізованого дійства: спробували себе у ролі бойових птахів, волонтерів, кухарів тероборони, що викликало бурю емоцій та дитячого захвату.


Заплановано ще низку вистав у Луцькій міській територіальній громаді. Тож проєкт і далі радуватиме своїх юних глядачів.

Організатор проєкту ГО «Жива лялька» за сприяння Луцької міської ради. Партнери проєкту: благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», магазин «Нова лінія», компанії «Еллен Груп» та «Мері Кей», а також особисто депутат Луцької міської ради Ігор Курілін.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter