У Луцьку презентували виставку «520×520 мм»

18 Серпня 2018

Фото: Сергій МАТВІЙЧУК

В РЦ «Промінь» відкрили персональну виставку Петра Осіпова.

Художник народився і виріс у Нововолинську, де і став частиною команди 2RPG. Багато років вони малювали на стінах, а зараз займається переважно створенням картин.

«В моїх полотнах відстежується як вплив стріт-арту, моїх друзів, так і цікавого майстра J. Pollock. Таким я і бачу мистецтво для себе: суміш всього, що ти бачив, відчував, перенесене на площину. Щоб це не було. Деякий час жив у Луцьку, зараз живу і працюю в Києві. Маю чудову дружину і донечку, яким безмежно вдячний за підтримку. Сім’я — моя опора!», – ділиться автор.


На відкритті виставки із загадковою назвою «520×520мм», говорили про мистецтво і свободу, пили авторські коктейлі митця та на годину занурилися в інший світ.«Під назвою цієї виставки захований зміст і моя ідея того, що я хочу передати. Це розмір моїх полотен, оскільки я роблю все сам, починаючи від підрамників, натягуючи полотно. Сам створюю свій унікальний формат (520×520мм) — це мій простір. Картини є самодостатні і не потребують обрамлення. Так і кожен може сам створювати індивідуальний образ, свої межі можливого, а не старатись вписуватись в рамки придумані, нав'язані кимось... У творчості немає рамок, є ідея, бажання, відчуття від того, що ти робиш. Чим би ти не займався, виходь за рамки, створюй свій простір», – переконаний Петро.

Експозиція діятиме до кінця серпня.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter