У Луцьку в Мірзояна відібрали мікрофон

22 Січня 2016
Фіналіст першого «Голосу країни», співак Арсен Мірзоян доволі частий гість у Луцьку. Однак це жодним чином не заважає йому збирати повні зали на свої виступи. Тож у четвер 21 грудня, у ресторані «Шоу Базилік», він знову тішив своїх прихильників музичною творчістю. Цього разу виконавець приїхав з концертною програмою «Мій Висоцький».Вперше цю програму музикант показав ще у 2013 році на день пам’яті Володимира Семеновича. Офіційна презентація відбулася 25 липня 2015 у Києві. І ось, тепер і волиняни мали змогу послухати Висоцького у виконанні «сталевого» голосу країни.

[caption]
Всі місця на першому поверсі «Шоу Базилік» були зайняті[/caption]

Людей на концерт прийшло чималенько – практично усі столики на нижньому та верхньому поверхах були зайняті. Хоч вартість квитків і досягала 300 гривень. Публіка зібралася доволі різноманітна – як за віком, так і, ймовірно, за музичними вподобаннями. Однак любов до класики об’єднала покоління.

[caption]
Послухати концерт Мірзояна прийшов ресторатор Роман Хорзов з дружиною Іриною[/caption]

[caption]
Син депутата облради Сергія Леонтьєва – Андрій Леонтьєв з дружиною[/caption]

[caption]
Менеджер туристичної компанії «ТурСалон» Світлана Бегаль[/caption]

[caption]
Журналістка Катя Сидорчук[/caption]

[caption]
Радіоведуча Анастасія Передрій[/caption]

[caption]
Луцька модель Юлія Ковальчук прийшла на концерт з новим іміджем[/caption]

Зі сцени звучали знайомі усім хіти маестро у аранжуванні композитора Георгія Гараняна. Такі як «Я не люблю», «Утренняя гімнастика», «Пол часа до атаки», «Кони привередливые», «Спасите наши души» та інші. Кожна композиція супроводжувалася відеорядом.На двох великих екранах транслювалися кадри із фільмів за участю Висоцького, його фотографії та документальне кіно про життя відомого музиканта. А також документальні зйомки з Майдану періоду Революції Гідності.

[caption]
Композиції супроводжувалися відеорядом: на екрані кадри Революції Гідності[/caption]Арсен перед виконанням кожної пісні робив короткі ремарки.
«Це була одна із тих історій, коли Марина Владі їхала в Москву, а Володимир Семенович уже шість років чекав у черзі на житло. Їм не було де жити, вони винаймали квартиру, або жили у друзів… Саме цій темі він присвятив цю пісню», – розповів співак про ліричну композицію «Здесь лапы у елей дрожат…».

Цікаво, що вдячні шанувальники не обмежилися одним лише даруванням квітів, а й вирішили «проставитись». Під час виступу офіціантка винесла на сцену коньяк і каву, замовлені кимось з гостей спеціально для співака. А одна з прихильниць навіть вихопила у Арсена мікрофон, аби зі сцени розповісти, як сильно полюбила його творчість.

[caption]
Палка прихильниця Арсена Мірзояна не лише подарувала квіти...[/caption]

[caption]
... а й вихопила в співака мікрофон, аби розповісти, як сильно полюбила його творчість[/caption]

Завершував виступ Мірзоян символічною «Корабли», де є рядки «Корабли постоят и ложатся на курс, но они возвращаются сквозь непогоды. Не пройдет и полгода - и я появлюсь...». Ці рядки виявилися пророчими, адже відомо, що між датами народження та смерті Висоцького рівно пів року. Однак просто так публіка музикантів не відпустила і вони ще двічі виходили «на біс».

[caption]
Вдячні шанувальники двічі викликали музикантів «на біс»[/caption]

0

Читати ще

Коментарі

Олег

Класна професія-син депутата

Анонім

Висоцький...

Мда

Пукнув, а що пукнув і не

Знаючий

Сосаки прийшли посніматися і

Знаючий

Сосаки прийшли посніматися і

ппп

хто така ковальчучка і де

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter