​У Луцьку покажуть трагікомедію про гріхи, пристрасті та душевні оголення

15 Грудня 2017
Уже котрий рік поспіль театр «ГаРмИдЕр» презентує у грудні до чергової річниці свого народження прем’єру. Чотирнадцятому рокові колектив приурочує трагікомедію за п’єсою Вітольда Гомбровича «Івонна».

10 років тому «ГаРмИдЕр» уже пробував зрозуміти дівчину на ім’я Івонна, яка геть не схожа на усіх мешканців Королівства, які живуть за своїми правилами «пристойності й такту». Тоді з’явилася вистава, яку театр показав не лише в Луцьку, а й на фестивалях в Україні та за кордоном.

Однак, глибоко психологічний текст Вітольда Гомбровича при новому прочитанні ставив купу нових запитань, і ми вперше в історії театру вирішили наважитися на переосмислення матеріалу і постановку геть іншої «ІВОННИ». Отож, нова трагікомедія «ІВОННА» буде особливо цікавою тим, хто був на виставі 10-річної давнини.

Трагікомедія «ІВОННА» сповнена інтригами, пристрастю та душевними оголеннями. Зовні сяюче дійство темнить затаєними гріхами й протиставляє зовнішній блиск внутрішній убогості.

Оцінити прем’єрну виставу та покопирсатися у собі можна буде в суботу, 16 грудня, о 18:00 у Палаці культури міста Луцька (Театральний майдан). Вхід вільний!

Створено виставу за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в місті Луцьку.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter