​У Луцьк привезуть дитячий кінофестиваль

27 Березня 2015
У 12 українських містах відбудеться «Чілдрен Кінофест», на якому покажуть фільми для дітей, відібрані на кінофестивалях у Берліні та Амстердамі.

У конкурсній програмі покажуть сім фільмів, а приз за кращу картину вручатиметься за результатами глядацького голосування, ‒ пише видання Лівий берег.

В рамках фестивалю покажуть також ретроспективу фільмів Бастера Кітона ‒ в 2015 році виповнюється 120 років з дня його народження.

23 березня стартував конкурс дитячих фільмів «Зніми, як Мельєс!», який також є частиною фестивалю. Взяти участь у конкурсі може кожна дитина: для цього потрібно зняти аматорський короткометражний фільм, використовуючи прийом прихованого монтажу. Переможців конкурсу нагородять нащадки Мельєса, які приїдуть до Києва на церемонію закриття фестивалю.

Цього року послом «Чілдрен кінофест» виступить музикант і композитор, соліст гурту Pianoбой Дмитро Шуров. «Можна говорити, що хороше кіно формує смак, світогляд і естетичне чуття. Але все ж головне, що кіно ‒ це привід зайвий раз поговорити з дитиною, відкрити йому свої емоції та думки, почути його, вступити в контакт ближчого ступеню з цією інопланетною істотою», ‒ вважає артист.

Організатори фестивалю повідомляють, що частина сеансів буде благодійною. Безплатні квитки нададуть юним глядачам із соціально незахищених груп - переселенцям, сиротам і дітям з особливостями розвитку ‒ у всіх містах, де проходить фестиваль.

Міста проведення ‒ Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Харків, Херсон. Центром фестивалю стане столичний кінотеатр «Київ».

Міжнародний фестиваль «Чілдрен Кінофест» відбудеться цього року з 29 травня по 7 червня.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter