• банер чікос

​Сльози, листи і пам’ять – у Луцьку співали легендарні «Пісняри»

30 Листопада 2017
Текст: Юлія ФІНКОВСЬКА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА


«Ми прийшли сюди, щоб знову стати молодими, красивими і згадати все найкраще, що з нами тоді відбувалося», – ділиться 73-річна волинянка Валентина у холі Волинського облмуздраматичного театру, куди 29 листопада завітав білоруський гурт із легендарною історією – «Пісняри».

Вокально-інструментальний ансамбль у яскравих авторських костюмах із елементами білоруської вишивки подарував справжнє свято ностальгії для тих, хто не так уже й часто відвідує гучні концерти.«Наша аудиторія – люди старшого покоління, і в цьому немає нічого поганого. Це їхня музика, це їхня епоха, їхні відчуття, записані у кожній з пісень. Приходять навіть 90-річні! Хоча буває, що й онуків із собою беруть, сподіваючись, що зрозуміють», – розповів нинішній директор ансамблю Ігор Свєчкін.

«Косив Ясь канюшину», «Біловезька пуща», «Білорусь», «Вологда», «Алеся», «Александрина», «Вероніка», «Березовий сік» – волинські слухачі не лише гучно підспівували слова кожної з пісень разом із Володимиром Стаматі, Віктором Молчановим та іншими, а й замовляли із залу, яку композицію виконати наступною.Також, за зворушливою традицією минулого часу дарували улюбленим виконавцям не лише квіти, а й довгі писані листи. А ще дуже багато плакали, знаходячи у словах пісень щось дуже своє.

Крім усім відомих хітів, «Пісняри» дивували й сучасними обробками, співом «acapella» та потужним енергійним соло барабанщика Володимира Марусича. Розповідали смішні історії про дружин і тещ Павла Заяця, жартували, що до весни залишилося якихось півкроку та дуже багато дякували незмінній публіці, яка попри всілякі складнощі і проблеми усе ж приходить на їхні концерти.«Доки є музика, доки ви її слухаєте і відчуваєте, доки приходите на концерти і дивитеся такими поглядами, я вірю, що цей світ ще не до кінця збожеволів! Будьте здоровими, коханими і бережіть одні одних!», – побажав музикант В’ячеслав Ісаченко.***
Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений
0

Читати ще

Коментарі

555

дуже сумно((((((((((

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter