Шопінг: iPhone в Луцьку

18 Червня 2015
Нині iPhone – це не лише мобільний телефон та засіб комунікації, це ще й стильний аксесуар.

До слова, iPhone – це смартфон розроблений компанією Apple і випущений у 2007 році.

Він може слугувати і як камерофон, і як портативний медіа-плеєр, і як інтернет-клієнт (з електронною поштою, веб-браузером та Wi-Fi), зокрема, з можливостями відправки SMS та візуальної голосової пошти. Це один із перших телефонів, який мав сенсорний екран.


iPhone – продукт закордонний, проте купити його можна майже у кожному місті України. Луцьк – не виняток.

Де саме купити iPhone, на яку суму потрібно розраховувати та від чого вона залежить, вирішив дізнатись «Таблоїд Волині».

Варшавський ринок славиться не лише хорошим вибором одягу, взуття, різних господарських дрібничок, а й б/у технікою. В другому від вокзалу ряді є кілька яток із мобільними телефонами, планшетами та іншим комп’ютерним начинням.

Серед найпопулярніших моделей телефонів є й продукти Aplle. Ціни на треті та четверті iPhone коливаються в межах 2500 – 3600 гривень. П’ятий вартує в середньому 5400 гривень. Все залежить від зовнішнього вигляду. Гарантій та сертифікатів якості у таких місцях вам не дадуть. За щастя буде, якщо до телефону дадуть зарядний пристрій. Існує також ймовірність того, що iPhone, який ви купили, виявиться краденим.


Проте покупцю пропонують такий-собі гарантійний термін у два тижні. Якщо протягом цього часу телефон матиме якісь вади, «глюки» чи недоліки й продавець не буде в змозі їх усунути, вам запропонують інший телефон або повернуть кошти.

Мережа магазинів «Алло» пропонує дві моделі iPhone. П’ятий тут вартує 17 999 гривень, а шостий – 21 449 гривень. Телефон можна взяти на виплату і оплачувати суму товару частинами. До iPhone вам нададуть всі потрібні документи, гарантію, запропонують ще й додаткову гарнітуру, наклейку на екран та багато іншого.


У ЦУМі та у торговому центрі «Гранд Волинь» є мережевий магазин «Яблуко». Ці торгові точки спеціалізуються на продажі та сервісному обслуговуванні продуктів Apple. Продавець зауважив, що недоречно писати ціни на iPhone, оскільки це досить умовне поняття, яке щохвилинно змінюється від коливання курсу долара.


Все ж, для прикладу, найдешевша модель 4 S на 8 Гб вартує 6638 гривень, а 6-й айфон на 128 Гб можна придбати за 22 725 гривень. Магазин звичайно ж надає всі необхідні документи, гарантії, гарнітуру та інше.

За адресою пр. Волі 54 розміщений магазин «!Сервіс». Тут переважно займаються ремонтом техніки, проте є кілька моделей iPhone. Не всі із них нові та з гарантією. Ціни не вказані, потрібно запитувати. Все пораховане у доларах. Найдешевший четвертий айфон вартує 100 доларів, а найдорожчий шостий можна прикупити за 650 доларів.


Ще один варіант при покупці iPhone – інтернет. На OLX у Волинській області продають кілька айфонів. Модель 4 S на 16 Гб в хорошому стані пропонують за 3200-3500 гривень, на 8 Гб за 2 400 гривень.


Але якщо ви вирішили придбати телефон в інтернеті, то варто пам’ятати, що на завантаженій фотографії товару не можна побачити дрібні недоліки такі як западання клавіш, мікроподряпини та биті пікселі. На сайті часто можна зустріти шахраїв, потрібно уважно домовлятись про переказ коштів, уникати передоплати. Існує ризик того, що телефон виявиться краденим, несправним та й зовсім не тим, що на фото.

Текст: Катерина УСТИМЧУК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter