Секрети від мистецтвознавця і як розбагатіти на мистецтві.ФОТО

15 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

В п’ятницю,14 червня, о 15:00 у музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся семінар на тему «Мистецтво – інвестиції майбутнього».

Спікером став відомий мистецтвознавець, кандидат наук кафедри менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв, доцент кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ Богдан Мисюга.

На семінарі розглянули динаміку цінових позицій у мистецтві, обговорили в які твори невідомих авторів варто вкладати гроші та ціни на сучасне мистецтво.

Спікер розділив інвестиції на «без ризику» та «з ризиком». До першої категорії входять такі класифікації як рідкісний сюжет, відомий художник, впізнавана манера виконання, наявність легенди сюжету, наявність авторського підпису і датування та ефектний образ, що викликає позитивні емоції, а до другої – свіжа, але обґрунтована тема, думка авторитетного критика, актуальний сюжет та можливість довгострокового контракту. Богдан поділився цікавими секретами, розповів величезну кількість історій з власного досвіду та провів «лайв» експертизу.

«Інвестор створює цінності. Коли ми вкладаємо кошти в мистецтво, то даємо можливість родинам зберігати історію своїх батьків», – заявив Богдан Мисюга.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter