Сашко Положинський назвав альбом вигаданим словом

22 Грудня 2015
Фото: Олена БОЖКО

«Слухайте не лише вухами, а й мозком і серцем», — зауважив під час виступу Сашко Положинський, фронтмен гурту «Тартак», який 20 грудня в Києві, презентував свій восьмий альбом під назвою «Ввічність».

В мережі інтернет альбом «Ввічність» з’явився ще наприкінці листопада 2015 року, а на концерті також був презентований і CD-варіант.

Платівка містить 15 треків, які просякнуті соціальною тематикою та фактично є творчим відображенням подій в Україні останніх років.«Я хотів, щоб альбом, дуже схожий на «Ввічність», вийшов значно раніше — одночасно із нашим попереднім альбомом «Сімка». Ідея була така, щоб випустити одразу два — сьомий і восьмий студійні альбоми «Тартака» — один із яких був би лірично-розважальним, інший — політично-соціальним. Однак, мої колеги по групі не підтримали цієї ідеї, тому деякі пісні які могли би бути у «Ввічності» , потрапили до «Сімки» , а «Ввічність» отримала велику кількість нових пісень, про які тоді й гадки не було, бо не було всіх тих подій, які ми пережили за останні пару років і продовжуємо переживати зараз», — розповів про новий альбом Сашко Положинський.Влітку 2015-го, коли студійна робота активно завершувалася, Олександр Положинський звернувся до відомого художника Андрія Єрмоленка з пропозицією створити обкладинку. Андрій одразу ж загорівся ідеєю та запропонував, щоб на обкладинці був присутній давній символ — уроборос. Ця ідея сподобалася та навіть підказала назву для восьмого альбому.

«Ввічність — назва багаторівнева, яка цілком, на мою думку, відповідає наповненню. Це й посил у вічність, і звертання до вічних цінностей, і ввічливість, і звичка говорити правду просто у вічі, і пам'ять про тих, що відійшли у вічність, і навіть натяк на народне віче, яке раптом набуло нової актуальності в наші дні. Ну, й, крім всього іншого, ввічність — це вигадане мною слово, що теж, на мою думку, додає крутості. Спробуйте набрати в пошуковій системі «ввічність» і порахувати, скільки посилань не стосуватимуться нового альбому групи «Тартак», - зазначає фронтмен.

На початку 2016 року «Тартак» планує відправитись у всеукраїнський тур на підтримку свого восьмого альбому «Ввічність», а в грудні гурт відзначатиме свій 20-річний ювілей.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter