Успішно!

«Промінчик у темряві відсутності інклюзивності»: Олександр «Терен» і Монатик побували у луцькому МСУМК. ВІДЕО

Вони побували також у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, який є безбар'єрним для маломобільних груп населення.

Ветеран російсько-української війни Олександр «Терен» Будько разом з артистом Дмитром Монатиком перевірили Луцьк на інклюзивність. Вони побували також у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, який є безбар'єрним для маломобільних груп населення. 

Про це йдеться у ютуб-шоу «Відвал ніг або All інклюзив».


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР «ТЕРЕН» І МОНАТИК НЕ ЗМОГЛИ ЗАЇХАТИ НА КРІСЛІ КОЛІСНОМУ У ВІДОМІ ЗАКЛАДИ ЛУЦЬКА. ВІДЕО

«Такі мистецькі простори – це справжній промінчик сонця у темряві відсутності інклюзивності. Для переміщення трьома поверхами музею є два ліфти, туалети облаштовані для людей на кріслах колісних...

А ще на сайті музею є 3D-тур, що дозволяє відвідати цю локацію тим, хто не залишає меж своєї квартири», – говорить Олександр.

«Молодці. хочеться брати приклад! Оце безбар'єрна галерея», – додав Дмитро.

Під час зйомки вони також відвідали залу, де український художник Петро Антип створює найбільший живопис на полотні «Космогонія».

«Друзі, просто обов'язково для відвідування всім мешканцям Луцьку і відвідувачам з інших міст. Те, що ви побачите, як мінімум здивує вас, а можливо і надихне на власну творчість», – радить Олександр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕРГІЙ ЖАДАН СТАВ АМБАСАДОРОМ ПРОЄКТУ «КОСМОГОНІЯ» 

 

Додати новий коментар