Про еко-свідомість і жирафів із книжки говоритимуть у книгарні

15 Травня 2018

Книгарня «Є» запрошує дітей, батьків та усіх, хто переймається долею планети і її мешканців на розмову про еко-відповідальність і презентацію книжки Оксани Лущевської «Опікуни для жирафа» за участю авторки (скайп-включення). Захід відбудеться 15 травня. Початок – о 15.15.

У «Видавництві Старого Лева» вийшла історія про те, як можна допомогти звірятам у зоопарку, як тварини потрапляють у вольєри та чому зоозахисники виступають проти їх перебування у цирку. Нова книжка Оксани Лущевської – «Опікуни для жирафа» – поєднує тему еко-відповідальності та інклюзивності, розповідає історію підтримки у сім’ї та піклування про оточуючих. Ілюстрації, що чудово доповнюють розповідь, створила Євгенія Гайдамака.

У день народження Оля загадує бажання: «Хочу цілий тиждень ходити в зоопарк!». І ось дівчинка йде туди з братом і татом. У зоопарку вони дізнаються, що можна стати опікунами для тварин. І разом вирішують опікуватися жирафом Джуто. Оля хоче, щоб усі звірі в зоопарку були доглянутими і любленими. І в неї з’являється ще одна мрія. Але яка? У цій книжці міцно переплітаються щира дитяча любов і глибоке розуміння взаємозалежності між природою та людиною. Малеча зможе не тільки власноруч створити свою тваринку для опіки, але й почути і побачити авторку книжки через скайп-включення прямо зі США.


Оксана Лущевська – дитяча письменниця, перекладачка, літературознавиця. Народилася 1982 року в м. Тальне. Закінчила 2004 року філологічний факультет Уманського дер­жавного педагогічного університету ім. Павла Тичини. З 2010 до 2012 року навчалася в магістратурі Пенсильванського державного університету (США). Вивчала російську літературу та компаративістику, а також дитячу літературу та дитячі студії. Здобула ступінь доктора наук у галузі освіти в Університеті Джорджії. Авторка 30 книжок для дітей та підлітків. Переможниця ІІ Всеукраїнського конкурсу творів для дітей шкільного віку «Золотий лелека» (2008). Лауреатка конкурсів «Гранослов» (2007), «Витоки» (2008), «Рукомесло» (2008, 2009) та Літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2009). Співзасновниця літературно-мистецького порталу «Захід-Схід», «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», а також блогу про сучасну дитячу літературу «Казкарка».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter