Презентація нової книги Ірени Карпи в Луцьку. ФОТО

13 Вересня 2022

Команда літературного фестивалю «Фронтера» та Волонтерський штаб «Ангар» вперше з часу повномасштабного вторгнення організували літературний вечір та зустріч з письменницею Іреною Карпою. Вона видала психологічний трилер із детективним та вкрай заплутаним сюжетом.

Письменниця розповіла, що за основу сюжету та образів героїв лягли реальні події з життя людей. Історія розповідає про фотографиню Марґо, яка проживає в Парижі, відвідує секс-вечірки та кохає таємничого чоловіка С. Водночас на її Батьківщині відбувається серія вбивств ґвалтівників, яка вкрай зацікавила Марґо. Чому героїню так зачепила ця історія та хто ж насправді виявився вбивцею – дізнатися можна у книзі «Тільки нікому про це не кажи».

Окрім, власне, літературних тем, Ірена розповіла про свої переживання стосовно війни, ставлення французів до українців та круасани, що печуться з українського борошна в серці Франції. Також поділилась методом зняття стресу «рушничок»: стискаєте рушник, подушку чи іншу річ, уявляючи, що душите окупанта/ злого керівника/ ваш варіант. Чудова порада на всі випадки життя.

На цій зустрічі вдалось зібрати майже 30 тисяч гривень, які підуть на закупівлю автомобілів для наших захисників. Модераторка зустрічі Елла Яцута наголосила, подібні заходи не лише допомагають збирати кошти, а й підтверджують думку про те, що культура завжди на часі.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter