П’ять тисяч гривень за найкращий дизайн навчально-сервісного центру

06 Травня 2018

Навчально-сервісний центр «А-В HUB» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки оголошує конкурс на кращий проект дизайну інтер’єру навчально-сервісного центру, переможець якого отримає від організаторів грошову винагороду в сумі 5 000 грн.

Мета конкурсу – відшукати дизайнерські рішення, ідеї та проектні пропозиції з подальшим залученням їх авторів до оформлення дизайну приміщення «A-B HUB».

У конкурсі можуть брати участь студенти вишів та професійно-технічних навчальних закладів, а також учні загальноосвітніх шкіл і коледжів, які мають виключні авторські права на продукти, створені за підсумками конкурсу. Кількість пропозицій від одного учасника чи колективу розробників не обмежується.

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями: функціональність, естетичність, екологічність, мобільність, трансформаційність, ергономічність, надійність, унікальність.

Охочим взяти участь у конкурсі необхідно пройти реєстрацію до 11 травня 2018 року.

Прийом матеріалів конкурсних проектних пропозицій від учасників, що пройшли реєстрацію, здійснюватиметься до 23 травня 2018 року. З 24 по 28 травня конкурсна комісія оцінюватиме надіслані проектні пропозиції.

Переможця конкурсу визначать після презентації проектних пропозицій учасниками 28 травня 2018 року і виплатять матеріальну винагороду.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter