На фестивалі вертепів у Луцьку Путіна порівняли з царем Іродом

10 Січня 2016
У Палаці культури Луцька, 9 січня, у суботу, відбувся ХVII міський фестиваль вертепів «З Різдвом Христовим!». У дійстві брало участь вісім колективів від освітніх та громадських організацій міста. А також запрошені колективи із міста Павлоград.

У складі журі фестивалю були директор Волинського обласного академічного театру ляльок Данило Поштарук, заступник Луцького міського голови Андрій Киця, заслужений журналіст України Надія Гуменюк та завідувачка відділу етнографії та начальниця управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів.

[caption]
Заступник Луцького міського голови Андрій Киця[/caption]

Із вітальним словом зі сцени виступив Андрій Киця:
«Це наші давні традиції − вони живуть. І дуже добре, що до них залучають діток. Адже це покоління, за яким майбутнє. Якщо ми зараз закладемо в них основи християнства, доброти і патріотизму, то з нашою державою все буде гаразд!», − сказав заступник мера.Розпочали фестивальну програму наймолодші учасники − колектив театрального гуртка недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька.

[caption]
Вони виступили із сучасною інтерпретацією вертепу «Різдвяна історія», керівник Анна Возняк[/caption]Продовжив фестиваль фольклорний гурт «Волинські узори» ЗОШ №11-колегіум, керівники Світлана Дарчич, Світлана Редько

[caption]
Гурт показав свою інтерпретацію народження Ісуса, де Ірод був загарбником України та носив краватку у триколорі[/caption]Наступним виступав ансамбль «Щедрик» ЗОШ №13, керівник Лілія Панасюк.

[caption]
ансамбль «Щедрик» ЗОШ №13[/caption]Колектив «Різдвяні янголята» ЗОШ №17, керівники Людмила Панькевич, Інна Савчук.

[caption]
Колектив «Різдвяні янголята» ЗОШ №17[/caption]

Колектив «Дивограй» ЗОШ №19, керівник Юлія Панащук.

[caption]
Колектив «Дивограй»[/caption]Сучасна інтерпретація вертепу «Різдвяний гість» у виконанні колективу недільної школи Свято-Покровського храму міста Луцька, керівник Анна Возняк

[caption]
Сучасна інтерпретація вертепу «Різдвяний гість»[/caption]

Колектив «Різдвяне диво» НКВ №9, керівники Надія Севрюкова, Олена Багно

[caption]
Колектив «Різдвяне диво»[/caption]Центр дитячої та молодіжної творчості «Диво» та Волинська YMCA із постановкою «Вертепне дійство», керівник Іванна Горбачук.

[caption]
Постановка «Вертепне дійство»[/caption]

Гості фестивалю − вокальний ансамбль «Співочі мальви» і танцювальний театр «Форточка» із міста Павлоград

[caption]
Вокальний ансамбль «Співочі мальви» і танцювальний театр «Форточка»[/caption]На завершення, до слова був запрошений Данило Поштарук: «Ми слухали мереживо духовності українського фольклору, яке наповнило наші серця. Ми доторкнулися до священного дійства, до цього феномену української національної культури, яким ми можемо з гідністю пишатися!», − сказав директор театру ляльок.

[caption]
Директор Волинського обласного академічного театру ляльок Данило Поштарук[/caption]

Всі колективи, що брали участь у фестивалі, отримали подяку від Луцького міського голови Миколи Романюка та грошову винагороду у розмірі 300 гривень. А також солодощі, «як і належить під час Різдвяних свят», − зазначила Тетяна Гнатів.

[caption]
Тетяна Гнатів: «Всі колективи отримали подяку від Луцького міського голови Миколи Романюка, грошову винагороду у розмірі 300 гривень та солодощі»[/caption]


0

Читати ще

Коментарі

Віктор

А Порошенку треба було б дати

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter