Маленькі лучани із відомими художниками ліпили персонажів мультика

10 Вересня 2017
Цими вихідними у Луцьку вже вдруге відбувається веселий та яскравий фестиваль анімації «Задзеркалля».

Унікальність фестивалю полягає не тільки у пропагуванні анімаційного мистецтва, а також у знайомстві з безпосереднім процесом створення мультфільмів. Мало не кожен, хто коли-небудь дивився мультики, хотів дізнатися як вони створюються, тож команда ГО «Імаго» вирішила здійснити мрії малечі.У другий день фестивалю, 10 вересня, усі охочі змогли відвідати майстер-клас «Ліплення головного героя анімаційного серіалу «Моя країна Україна» від Лани Ра та Євгенія Конощука зі студії «Новаторфільм».Творча студія розкинулася в арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 1).Участь у майстерці за попередньою реєстрацією могли взяти усі діти віком від 4 до 16 років, а охочих своїми руками створити персонажа мультика таки назбиралося!

Дехто на свій лад творив із пластиліну уже відомих героїв анімаційних фільмів, а хтось вигадував нових. Діти настільки занурилися у процес, що й не помітили, як майстер-клас дійшов до завершення.Липкі від пластиліну руки, зосереджені погляди та непідробні дитячі емоції бачив «Таблоїд Волині».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter