• банер чікос

Маленькі лучани за чотири дні власноруч створили унікальний мультфільм. ВІДЕО

13 Лютого 2021

Анімаційна студія «Imago», яка нещодавно проводила цікавий майстер-клас для дітей, презентувала унікальний мультфільм, зроблений маленькими лучанами. Відеороботу розмістили на сторінці студії у Facebook:

«Подивіться, яке класне анімаційне відео ми зробили з дітьми під час нашого 4-денного майстер-класу (вік дітей 8-14 років).

Роботу планували показати ще на Різдво, але творчі процеси часом не передбачувані, тому публікуємо її зараз. Все ще актуально, адже падає сніг, навколо радісна святкова атмосфера перед Днем усіх закоханих.

Дітки на майстер-класі були такі працьовиті та креативні: самі придумували зовнішність персонажів, вносили свої побажання і втілювали їх у роботі. Старанно виконували усі завдання, тому крутий результат роботи був гарантований!

Проєкт реалізувався за підтримки Українського культурного фонду, який надав діткам усі матеріали для роботи, за що їм величезне дякую!

Наставники Леонід Тивонюк та Мар'я Гвоздєва-Тивонюк попрацювали на славу!

Слідкуйте за нашими новинами! Плануємо дитячі майстер-класи зовсім скоро! Заповнюйте анкету і ми вас повідомимо, як тільки буде відома нова дата: https://forms.gle/Lfhj8rFHDQMBWRaJA», – розповідають у дописі.

2

Коментарі

Марья

Виправте моє ім'я будь ласка. Мене звати Мар'я. Таке ім'я існує.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter