Луцький гурт підписав контракт з лейблом світового рівня

12 Грудня 2018

Гурт MOTANKA підписав контракт з лейблом світового рівня Napalm Records, під керівництвом якого відбудеться реліз їхнього першого альбому.

Про це представники лейблу повідомили на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Австрійський лейбл Napalm Records існує з 1992 року та відомий роботою з понад 200 гуртами, зокрема з Adept, Battlelore, Jinjer, Devildriver, Skindred, Cavalera Conspiracy та іншими.

«Гурт MOTANKA відомий своєю участю та перемогою у W:O:A Metal Battle 2018 в рамках найбільшого метал-фестивалю світу Wacken Open Air, звідки гурт привіз призове друге місце та міжнародне визнання. У конкурсі брали участь 28 гуртів з різних країн світу, серед яких професійне журі обирало 5 переможців. Україна вперше брала участь в W:O:A Metal Battle, де MOTANKA зарекомендували себе як сильний перспективний гурт, на який відразу звернули увагу світові агенції та лейбли.

Про гурт вже зняв сюжет один з найпопулярніших ЗМІ Європи Deutsche Welle, де журналісти пророкують MOTANKA велике майбутнє та називають їх одним з найунікальніших метал-гуртів сучасності. За останній рік гурт отримав неодноразові пропозиції співпраці від італійських, німецьких та польських лейблів, проте учасники чекали на «велику рибу», яка не забарилася», – пише Veronika Grass.

Napalm Records є одним з найвпливовіших метал-лейблів у світі. Реліз альбому MOTANKA планується на весну 2019 року і відбудеться в 40-ка країнах світу, серед яких США, Канада, Німеччина, Австрія, Японія.

Дистриб'юторами Napalm Records в цих країнах є найбільші світові лейбли – Universal music group, WARNER music, Sony music, Mystic Music.

«Ця подія є історичною для музичної сфери України і для нашого гурту зокрема. Нас це надихає на подальшу працю та творчість. Тепер ми матимемо можливість у найближчий час донести свою музику до слухача по всьому світу, виступити у самих віддалених країнах, лишити скрізь частинку України й себе», – діляться учасники гурту.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

6

Читати ще

Коментарі

Читачка

Круто! Рада за них! Хлопці реальні молодці!

Сашко

\m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/

Морковка

Yeeeeeahhhhhh!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter