Луцький дизайнер розробив логотип для Мінкульту України

12 Червня 2019

Дизайнер з Луцька Кирило Ткачов розробив для Міністерства культури України нові логотип та шрифт.

Логотип – комбінований, складається із текстової та знакової частин. Про це він розповів «Першому».

«Знакова частина базується на роботі видатного українського художника Василя Кричевського (див. заставку для дипломатических документов УНР (1918). Це орнамент з виноградної лози та герб України. Моїм першим завданням було створення акуратної та досить точної сучасної векторної копії цього знака. Він має невеличкі відмінності від оригіналу. Друга версія цього ж знаку стала більш лаконічною. Це необхідно для сайту чи інших носіїв стилю, де знак буде у невеличкому розмірі», – сказав Ткачов.

За його словами, міністерство спочатку звернулось до дизайнера за розробкою текстової частини логотипу, бо раніше воно вже використовувало знак, а текстова частина взагалі не мала індивідуальності.

«Це був просто напис. Треба було надати більш український стиль та знайти спільні риси у текстовій та знаковій частинах. Шрифтова частина отримала водночас сучасний вигляд (не контрасний, динамічний, лаконічний), але з іншої сторони, форми знаків нам натякають на традиційні для початку 20 століття форми знаків. Текстова частина існує в українській та англійській версіях. Третьою частиною роботи став фірмовий шрифт CultureSans, який продовжує і надає розвитку стилістиці описаної вище текстової частини логотипа. Його використовують на сайті та інших носіях», – розповів дизайнер.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter