Успішно!

Луцька художниця презентувала унікальну виставку квіткових картин. Фото

Відкриття восьмої персональної виставки Алли Харчук «Навчитись від польових лілей»

Відкриття восьмої персональної виставки Алли Харчук «Навчитись від польових лілей» відбулося 28-го лютого у арт-галереї «Луцьк».

Захід присвячений квітам та весні відвідали чимало волинян. Серед гостей можна було побачити співачку Галину Конах та Аллу Опейду, дизайнера Руслана Лазарева, телеведучу Наталку Войтович... У колекції художниця представила картини з квітами, а також портрети деяких відомих жінок Волині.

«Весна прийшла завдяки тобі, квіткова Алла Харчук. Дякую за казковий позитив!» – поділилася враженнями Галина Конах у соцмережі.

«Навчитись від квітів можна багато…Кожна людина, як квітка, є особливою і унікальною, не забувайте про це…І не порівнюйте себе з іншими, будьте собою, відкидаючи заздрість, шукайте захоплення, похвалу і щирість. Зазирніть у свої внутрішні архіви і йдіть своєю стежкою в житті… Дуже приємно, що ми були на одній творчій хвилі натхнення. Щиро дякую усім, хто був зі мною у цей зимовий день, який дихав теплом,посмішками і любовю…», – опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук художниця та додала фото:
1

1


1

 

Коментарі

Катя:

Краса!!!

01 Березня 2018, 15:54

Додати новий коментар