Lutsk Wedding Fest: справжня романтика в стінах Замку Любарта

10 Червня 2018

Текст: Олена СОЛЯНИК
Фото: Костянтин КІЦ

9 та 10 червня у Луцьку проходить фестиваль «Lutsk Wedding Fest-2018».Дійство відбувається на території Замку Любарта. Сюди можна прийти і відпочити зі всією сім’єю. Поїсти вуличної їжі, випити луцького квасу або всіма улюбленого пива «Земан». Насолодитися морозивом, поскакати на батуті. Всюди встановлені фотозони, тож можна відчути себе нареченою та сфотографуватися з весільним букетом.

О 12 год повинен був стартувати парад весільних суконь. Проте, через технічні неполадки, як кажуть організатори, учасники та відвідувачі фестивалю змушені були чекати початку дві з половиною години.

«Перепрошуємо за затримку. Зараз намагаємо виправити технічні неполадки зі звуком, - пояснюють ситуацію організатори.

Не пройшло і трьох годин очікування. Під супровід скрипки прекрасні дівчата у весільних сукнях чарували усіх відвідувачів замку. На жаль, учасників параду цього року було небагато. Попри це, дівчата зуміли показали найрізноматніші варіанти весільної сукні. Серед них і вишивана, і коротка, і довга класична, і мереживна.


Дівчина Альбіна власноруч вишивала своє плаття на весілля.


«Сукня з мого власного весілля. Близько півроку пішло на те, щоб вишити це плаття. Дуже багато душі було вкладено у виготовлення. Хотілося , щоб в один з найпрекрасніших днів життя – весілля, була відповідна сукня. Оскільки, цей день швидко минув, то захотілося ще раз одягнутися та відчути цю атмосферу» - розповідає учасниця.

Юлія взяла участь у параді разом із двома своїми маленькими донечками. Софійка та Даринка ще зовсім маленькі, але не менш харизматичні та вишукані.


«Хотіла показати своїм донечкам, що це таке парад. Чула давно про цей фестиваль, але ось лише цього року вирішили взяти участь. Макіяж робила сама, зачіску в салоні, донечку заплітала сама. Чому коротке? Тому що в довгому вже два рази була у себе на весіллі. Святкувала перше весілля та 10-ту річницю з чоловіком. Ось на цей раз вирішила вже в короткому, - ділиться Юлія.

Не обов’язково бути в статусі нареченої, щоб брати участь у параді. От дівчині Ані лише 20 років і вона ще навіть не збирається одружуватися.«Подруга мені запропонувала взяти участь у такому дійстві. Я й погодила, чому ні. Заміж виходити ще не збираюся. Але одягнула би таке плаття, яке сьогодні на мені, й на власне весілля».

Оскільки Луцьк є туристичним містом, не лише лучани відвідали фестиваль. Краєм вуха можна бути чути польську та англійську мови. Зокрема, група туристів з Канади завітала до Луцька. Вони лише зранку приїхали, але вже в захваті від нашого міста та пива, яке тут спробували.

«Луцьк – дуже красиве місто. Багато визначних місць. Дуже доступні та «розумні» ціни. Ми з друзями лише 8 годин тут, але ми вражені цим містом. Люди в Луцьку комунікабельні та усміхнені. Взагалі, ми приїхали на Середньовічний фестиваль, але на цьому весільному дійстві теж досить мило, - ділиться враженнями канадієць.

У центрі замку встановили сцену. Програма святкового концерту досить насичена. Квартет «Luciano» – це чотири харизматичних парубки, які співали неймовірними голосами акапельно. Шоу-балет Ремікс, чарівна скрипачка «ViolAnna», показ дитячої моди від офіційного партнера фабрики чоловічого костюму «Лілус». Також їхні товари були представлені на невеликому ярмарку. Кожен охочий міг одразу на місці купити своєму синові, чоловікові чи брату хорошої якості костюм.


Ввечері на гостей чекали гурт Estro, Lavitaшоу, Astra Light Show, «Шанс Music», гурт «Sunrise» та шоу-балет «Lime».


Також ведучі фестивалю не залишили байдужим нікого з відвідувачів. Тільки вони виходили на сцену, там одразу панувала особлива атмосфера – і всі забували, що відкриття фестивалю відбулося зі значним запізненням.

"Якби за хороше почуття гумору садили у в'язницю, то у них було б довічне ув'язнення, - фраза, яка дуже добре для них підходить.

Закрили фестиваль Луцький театр вогню FireShow.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter